Jak działamy

Zwracając się do nas ze swoją sprawą nie ponosisz żadnych opłat wstępnych związanych z jej prowadzeniem. Naszym wynagrodzeniem jest wcześniej ustalona prowizja, którą pobieramy dopiero po uzyskaniu dla Ciebie należnych świadczeń odszkodowawczych.

Oznacza to, że nasze honorarium to procent od kwoty odszkodowania, które zostanie wypłacone na Twoją rzecz.

01

Masz nasze wsparcie

Współpracując z niezależnymi rzeczoznawcami, kadrą biegłych lekarzy oraz tłumaczy zapewniamy profesjonalną obsługę, wsparcie, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.
02

Na każdym etapie

Dążymy do uzyskania jak najwyższych odszkodowań, indywidualnie podchodząc do każdej sprawy. W celu pozyskania maksymalnego świadczenia, w ramach naszych usług zapewniamy obsługę zarówno na etapie przesądowym, jak i w postępowaniu przed Sądem.
03

Nasz obowiązek

Od chwili zaistnienia szkody i zawiadomienia nas o niej przejmujemy na siebie obowiązek zgłoszenia szkody i roszczeń, prowadzenia korespondencji z towarzystwem ubezpieczeniowym, sporządzania wszelkiego rodzaju odwołań.
04

Co nas wyróżnia

W odróżnieniu od większości funkcjonujących na rynku firm zajmujących się dochodzeniem odszkodowań, od samego początku współpracy zapewniamy stałą pomoc adwokata oraz możliwość uzyskiwania bezpłatnych porad prawnych.
05

Realny wpływ

Mamy realny wpływ na wysokość świadczeń, dzięki konsultacjom z biegłymi lekarzami co pozwala oszacować stopień uszczerbku na zdrowiu i wysokość poniesionej straty oraz rozpoznać możliwości związane z uzyskaniem odszkodowania.
06

Kompleksowo

Zapewniamy doradztwo i pomoc prawną, pomagamy kompletować dokumentację, w przypadku skierowania sprawy na drogę sądową zapewniamy reprezentację w Sądzie. Dbamy o terminowość, dokładność, rzetelność i jesteśmy skuteczni.

Pomoc prawna

Służymy pomocą w każdej trudnej sytuacji. Powierzając nam swoją sprawę możesz liczyć na naszą wiedzę i kompleksową obsługę prawną, w ramach której odpowiemy na Twoje pytania, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, a także – w razie konieczności – będziemy Cię reprezentować w postępowaniu sądowym (m. in. karnym, cywilnym), odwoławczym, w postępowaniu likwidacyjnym w towarzystwach ubezpieczeniowych i przed Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym.

W ramach konsultacji prawnych chętnie dzielimy się naszą wiedzą obejmującą szeroki zakres dziedzin prawa, w tym prawa karnego, cywilnego, rodzinnego czy spadkowego. Sprawy naszych klientów prowadzą profesjonalni prawnicy, współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi.

Oferujemy pomoc we wszystkich aspektach prawnych, a naszą specjalizacją jest skuteczne dochodzenie odszkodowań – gwarantujemy wsparcie prawne w egzekucji należnych świadczeń. W wielu przypadkach, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają ich wysokość lub wręcz odmawiają wypłaty, jedynym sposobem na uzyskania odszkodowania jest wystąpienie na drogę sądową.

Odszkodowania ogólne

Odszkodowania komunikacyjne

Skontaktuj się z nami

my zajmiemy się resztą.
Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA

Dziękujemy!

Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
W najbliższym czasie oddzwonimy na podany numer telefonu.
Każde zgłoszene jest dla nas równie ważne.

Dziękujemy za zaufanie.

Niestety!

Nie udało się wysłać Twojej wiadomości.

Spróbuj ponownie a jeśli błąd będzie się powtarzał - skontaktuj się z nami telefonicznie.

Adviva - odszkodowania